Najczęściej zadawane pytania

Lekcje zawsze rozpoczynam na dolnej stacji Wyciągu Horników Wierch, stok jest połączony z całym kompleksem wyciągów Białki Tatrzańskiej, istnieje możliwość przejazdu z instruktorem na inne wyciągi podczas trwania zajęć.

Lekcja z instruktorem trwa między 50 a 55 minut.

Nie ma idealnej odpowiedzi na to pytanie, czasem 4 latek wstydzi się instruktora, a czasem 2 latek po godzinie nie chce skończyć jazdy, a więc o rozpoczęciu jazdy na nartach decydują cechy indywidualne.

Skipass nie jest wliczony w cenę lekcji, początkującym zalecamy zakup karnetów czasowych tylko na wyciąg Horników Wierch pozwoli to ograniczyć zbędne koszty.

Prosimy o zgłoszenie się na lekcje minimum 30 minut wcześniej jeżeli lekcja nie jest opłacona, w przypadku lekcji opłaconej wystarczy 10 minut wcześniej.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Lekcje należy opłaicić minimum 30 minut przed jej rozpoczęciem, lekcje z godziny 9 i 10 należy opłacić w całości dzień wcześniej najpóźniej do godziny 18.

Zakup skipass przed lekcją, dla początkujacych sugerujemy zakupić karnet czasowy zgodny z czasem trwania lekcji np. godzinna lekcja - godzinny Skipass, ubierz dziecko adekwatnie do warunków pogodowych, pamiętaj o odwiedzeniu toalety przed lekcją.

Każde dziecko do 16 roku życia ma obowiązek poruszania się w kasku.

Kończymy lekcje w tym samym miejscu w którym rozpoczynamy, pamiętaj aby oczekiwać na dziecko minimum 10 minut przed końcem lekcji.